طراحی و ساخت قالبهای لاستیک

همانطور که می دانیم بیشترین کاربرد و استفاده از قطعات لاستیکی در صنعت خودروسازی بکار می رود. در اکثر زمینه های صنعتی دیگر استفاده از قطعات لاستیکی را از مهمترین ابزار خود می دانند. از نمونه هایی که در صنعت خودروسازی بهره می رود می توان به این موارد اشاره کرد:

1-انواع ضرب گير

2-انواع شلنگ ها و ديافراگم، ون و لوله هاي لاستيكی، واشر، اورينگ، پلينگ، پايه لاستيكی و كاسه نمد

شاید برای مصرف کننده و یا تنها ببینده سیستم قطعات فلزی یک ماشین وخودرو مهمتر و مدنظر وی باشد، اما باید این مطلب را در نظر گرفت که اکثر قطعات حفاظتی و یا ایمنی ماشین از قطعات لاستیکی تشکیل می شوند.

اگر به سيستم ترمز يك خودرو دقت کنید، قطعات حساس اين سيستم از قطعات لاستيكی می باشد. اينگونه تصور كنيد كه اگر اين قطعات از كيفيت مطلوب برخوردار نباشد چه خسارت هاي مالی و جانی در بر خواهد داشت.

شرکت مهسان پلاستیک با تجربه فراوانی که در تولید قطعات لاستیکی داشته، همواره سعی به ارائه بهترین و با کیفیت ترین قطعات لاستیکی در بازار دارد. این شرکت با دارا بودن هشت دستگاه پخت لاستیک در تناژ 250بار توانائی تولید انواع قطعات لاستیکی مورد استفاده در صنایع مختلف اعم از خودرو و راه آهن و لوازم خانگی را دارد. تو ضیح اینکه دوام عمر قطعات لاستیکی بستگی به دو عامل مهم دارد

1-فرمول آسیون مواد اولیه لاستیک و کامپاند صحیح آن

2- کنترول فرایند پخت به صورت اتوماتیک

شرکت مهسان پلاستیک تاوریژ با استفاده از کادر مجرب خود بازوی اجرائی توانمندی در به تحقق رساندن پروژه های تولید شما در ساخت قالب و تولید قطعات لاستیکی می باشد.در ذیل قسمتی از قطعات و قالب های تولید شده توسط این شرکت نمایش داده شده است

فهرست