قطعات پلاستیکی خودرو

قطعات پلاستیکی خودرو دارای دامنه وسیعی در صنعت تولید و تزریق پلاستیک می باشد.
به طورکلی می توان این تولیدات را به دو دسته قطعات پلاستیکی مستقل و قطعات پلاستیکی مورد نیاز در خط تولیدهای دیگر تقسیم نمود.
برای مثال ساخت و تولید انواع سپرهای خودرو کاور و محفظه های دکوراتیو داخلی خودرو را در دسته بندی با عنوان تولیدات مستقیم پلاستیکی مستقل صنعت خودرو قرار می دهیم، و انواع قطعات پلاستیکی در تولید دینام خودرو، فرمان، لوازم موزد نیاز ساخت روکش درب ها که به خودی خود ترکیبی از دو یا چند صنعت و واحد صنفی برای تولید یک محصول می باشند در دسته بندی قطعات پلاستیکی پیش نیاز و وابسته نام برد.
مواد اولیه و دستگاه های صنعتی برای تولید در این صنعت متفاوت هستند.
مواد اولیه پرکاربرد POM, PP, ABS, PA,PA-NLE,ABS-SD150 برای تولید قطعات پلاستیکی می باشد .
به کارگیری مواد اولیه با کیفیت برای تولید محصولات داخلی در هر صنعتی باید وظیفه تلقی شود و شرکت مهسان پلاستیک تاوریژ این امر را وظیفه اصلی خود در برابر مشتریان خود می داند.
و اما تولیدات و به اصطلاح تزریق پلاستیک همانطور که ممکن است از ترکیب دو یا چند مواد اولیه شکل گیرد در صورت نیاز دو یا چند دستگاه صنعتی همچون دستگاه تزریق پلاستیکی با توان های مختلف ، دستگاه پرس  دستگاه چاپ و لیزر و ….. به کار گرفته شود.
شرکت مهسان پلاستیک افتخار همکاری با شرکت های بزرگ مانند تراکتورسازی تبریز و شرکت تراکتورسازی ارومیه و شرکت سویل پلاستیک و شرکت آلاکس ایران کیش وشرکت آکپا ایران و شرکت مارال درب و شرکت ممتاز نو سلماس و شرکت گسترش صنایع ریلی ایران و …. در رزومه خود داردو آماده همکاری و مشاوره تولید در ضمینه تولید قطعات پلاستیکی خودرو با خودروسازان، تولیدکنندگان قطعات خودرو، قطعات یدکی و ملزومات مورد نیاز در این صنعت بزرگ می باشد. این شرکت توانائی ساخت قالب و تولید قطعات پلاستیکی و لاستیکی و فلزی را دارد. یعنی صفر تا صد پروژه شما را در اسرع وقت به اتمام رسانده و شما را در بازار رقابتی موجود یاری می کند.

تولید قطعات لاستیکی خودرو

امروزه ساخت قطعات ترکیبی لاستیک و فلز در صنعت خودوسازی بسیار به چشم می خورد از این رو تولید قطعات لاستیکی خودرو با توجه به پر مصف بودن آنها و صرفه ی اقتصادی بهتر است توسط شرکت های معتبر و پیشرفته ی تولید قطعات لاستیکی صورت بگیرد تا از خروج ارز از کشور جلوگیری کرده و به اقتصاد کشور کمک نماید.

فهرست